Рожать детей дома нельзя? + Основные претензии к роддомам

Основные претензии к роддомам, о которых много пишут:

— вытягивание ребёнка и повреждение (скручивание) позвонков;
— перерезание пуповины сразу после рождения. Что не позволяет вернуться крови, после сдавливания при родах. В итоге у ребёнка только 70-80% от крови, которая была до родов;
— нет гарантий в квалификации персонала, добросовестном отношении к своим обязанностям и санитарии в отделении.

Кабинет Министров Украины, ещё в 2013 году принял Постановление «Про затвердження Порядку підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я» — чтобы все несли деньги «медицинской мафии» и не было альтернативы.

Тепер для реєстрації тих малюків, які з’явилися на світ не в пологових будинках, факт їхнього народження має підтвердити медична консультаційна комісія, якщо медичним закладом не проводився огляд жінки та дитини.

Комісія розглядає це питання за письмовою заявою жінки, яка народила дитину, або її чоловіка, родичів чи представника служби у справах дітей.

При цьому, окрім письмової заяви, не пізніше одного тижня з імовірного дня народження такого малюка слід також подати комісії наступні документи:
паспорт або інший документ, що посвідчує особу, обмінну карту пологового будинку або відділення чи виписку з медичної карти, також результати аналізів, ультразвукового дослідження, проведених під час вагітності, копію картки виклику швидкої допомоги, крім того — довідку про генетичну спорідненість між жінкою та дитиною, медичну довідку лікарсько-консультативної комісії про огляд немовляти та довідку про огляд жінки для підтвердження факту нещодавніх пологів.

Рішення про підтвердження народження приймається у разі, коли імовірна дата пологів жінки збігається з вірогідним віком дитини або при наявності довідки про генетичну спорідненість між ними обома.
За результатами аналізу документів комісія не пізніше десяти календарних днів з моменту їх отримання приймає рішення про підтвердження або спростування факту народження дитини, складає висновок, а в разі потреби звертається до Головного управління МВС.

Після підтвердження комісією факту народження дитини заклад охорони здоров’я, під наглядом якого перебуває немовля, видає заявникові медичну довідку, яка є підставою для проведення державної реєстрації народження дитини в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Вот одно из многих мнений:
Людмила Королёва.
Да скоро основная часть украинок будет рожать дома.
Пусть лучше Кабмин поинтересуется, сколько денег дерут с рожениц в женских консультациях, да в роддомах?
Никаких пособий не хватит заплатит поборы.
Дети — это роскошь при этой власти.

 

cheb_krok

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 9 січня 2013 р. № 9
Київ

Про затвердження Порядку підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я

Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я, що додається.

Прем’єр-міністр України  М.АЗАРОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 січня 2013 р. № 9

ПОРЯДОК
підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я

1. Цей Порядок визначає процедуру підтвердження медичною консультаційною комісією (далі — комісія) факту народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я (далі — факт народження дитини) у разі, коли таким закладом не проводився огляд жінки та дитини.

2. Порядок утворення комісії та положення про неї затверджуються МОЗ.

3. Комісія розглядає питання щодо підтвердження факту народження дитини за письмовою заявою жінки, яка народила дитину, або її чоловіка, родичів, інших осіб, представника служби у справах дітей (далі — заявник).

4. Заявник не пізніше одного тижня з імовірного дня народження дитини поза закладом охорони здоров’я, факт народження якої потребує підтвердження, подає комісії такі документи:

1) письмову заяву (у довільній формі);

2) паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

3) обмінну карту пологового будинку, пологового відділення лікарні або виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою відповідно № 113/о або 027/о, затвердженою МОЗ;

4) результати аналізів, ультразвукового дослідження, проведених під час вагітності жінки, яка народила дитину поза закладом охорони здоров’я;

5) копію картки виклику медичної швидкої допомоги за формою № 109/о, затвердженою МОЗ;

6) довідку про генетичну спорідненість між жінкою, яка народила дитину поза закладом охорони здоров’я, та дитиною;

7) медичну довідку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу про огляд дитини, яка народилася поза закладом охорони здоров’я, згідно з додатком 1 та медичну довідку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу про огляд жінки для підтвердження факту народження дитини згідно з додатком 2;

8) інші документи, які підтверджують надання медичної допомоги жінці у зв’язку з пологами.

5. Документи, зазначені у підпунктах 3-8 пункту 4 цього Порядку, подаються заявником у разі їх наявності.

6. У разі відсутності медичних довідок, зазначених у підпункті 7 пункту 4 цього Порядку, комісія приймає рішення про обов’язковий огляд жінки та дитини і направляє їх для проведення такого огляду.

Рішення про підтвердження факту народження дитини приймається у разі, коли імовірна дата пологів жінки збігається з вірогідним віком дитини, або наявності довідки про генетичну спорідненість між жінкою, яка народила дитину поза закладом охорони здоров’я, та дитиною.

7. За результатами аналізу документів, зазначених у пункті 4 цього Порядку, комісія не пізніше десяти календарних днів з моменту їх отримання приймає рішення про підтвердження або відмову у підтвердженні факту народження дитини та складає висновок за формою згідно з додатком 3 у двох примірниках.

Один примірник видається заявникові (у разі підтвердження факту народження дитини) для пред’явлення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану або негайно надсилається відповідному Головному управлінню, управлінню МВС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (у разі відмови у підтвердженні факту народження дитини), а другий — залишається у комісії.

8. Після підтвердження факту народження дитини заклад охорони здоров’я, під наглядом якого перебуває дитина, видає на підставі висновку комісії заявникові медичну довідку про перебування дитини під наглядом лікувального закладу за формою № 103-1/о, затвердженою МОЗ, яка є підставою для проведення державної реєстрації народження дитини в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Додаток 1
до Порядку

МЕДИЧНА ДОВІДКА
лікарсько-консультативної комісії про огляд дитини, яка народилася поза закладом охорони здоров’я

Додаток 2
до Порядку

МЕДИЧНА ДОВІДКА
лікарсько-консультативної комісії про огляд жінки для підтвердження факту народження нею дитини поза закладом охорони здоров’я

Додаток 3
до Порядку

ВИСНОВОК
про підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я

===============

Репортаж о помощнице при родах и предродовой период.
Консультирование круглосуточно, что улучшает душевное состояние будущей матери.



Просмотр рекламы на сайте — БлагоДАРность за информацию ))
Будь взаимоуважительным





По теме: Рожать дома или в больнице. Что выбрать? + несколько видео репортажей о проблемах роддомов m-ua.info/2458