Невыполненное обещание Одарченко. Что ещё он пообещал в 2016 году

dulya
Есть «мы», а есть «они» — так называемая «элита нации», из бывших комсомольцев, членов КПСС и просто криминала.

Иногда они нам, обещают кинуть кость, чтобы не здохли с голоду.

В 2014 году, будучи главой Херсонской ОДА, Одарченко пообещал выдать Почётные Грамоты главы ОДА, молодым ребятам которые защитили обладминистрацию.
Об этом его попросили на херсонском Майдане.

В первых числах марта 2014 года, не было милиции возле здания, а охраняли его простые жители Херсона.

На видео, лица молодых ребят, которые с деревянными палками защищали админздание.

Что пообещал он в 2016 году?
Вот его предвыборная программа с сайта ЦВК по выборам депутатов.

Ми в силах встановити справедливі тарифи!

Сьогодні ми розуміємо, що соціальна справедливість має бути реальністю, а не декларативною фікцією. Субсидії, на яких розкрадаються мільярди гривень – не є панацеєю від корупції комунальних монополістів.

Нові ціни на газ це злочин проти громадян, адже українці повинні отримувати газ власного видобутку, котрий в рази дешевший. Досягнення справедливих тарифів — це складна боротьба з олігархами, але ми не боїмося викликів, бо знаємо, що ми здатні змінити все.

Ми в силах зупинити геноцид сільського населення! За планом адміністративно-територіальної реформи Порошенка- Гройсмана з 658 сіл області залишаться лише до 40 сільрад. Ми розуміємо, що село й гідне життя сільського населення – запорука розвитку області та країни загалом. Нинішня влада пропонує нам примусове знищення сіл, називаючи це європейським досвідом.
Не створивши дорожньої інфраструктури та умов для отримання послуг (медичних, навчальних, юридичних) влада та її поплічники в Херсонській обласній раді прийняли рішення про ліквідацію 80% сільських рад.

По суті відбувається масована підготовка до продажу земель сільськогосподарського призначення за безцінь та знищення поселенської мережі. Ми здатні захистити сільське населення від геноциду та вимагати реальної децентралізації, а не продажу землі та збагачення правлячого клану.

Ми в силах зробити медичне обслуговування доступним! Конституція України гарантує нам безкоштовну медицину, якісні послуги, що забезпечуються за рахунок сплати податків. Але корумпована влада на всіх рівнях свідомо заплющує очі на ситуацію, коли всі медичні послуги потребують оплати через «добровільний» фонд. Досить!

Цього року ми стали ініціаторами прийняття рішення Херсонської міської ради про безкоштовну медичну діагностику херсонців, але керівництво міста саботує впровадження цієї ініціативи та свідомо заблокувало це рішення, затягуючи процес проведення тендерів.

Сьогодні, вся влада в Херсоні та Херсонські області повністю в уках представників Блоку Петра Порошенка, але результати такого правління кожен громадянин відчув на собі.

17 липня 2016 року, ми обираємо майбутнє. Юрій Одарченко – це досвід, порядність, справедливість, ефективність! Ваш представник у Парламенті.

Зараз нам кажуть, що Україна у кризі, але чи не чергові олігархи при владі призвели до цієї кризи, чи не черговий клан вибудовує під себе силову модель управління. Нам потрібен надійний партнер, людина, що не зраджує нашим та своїм поглядам, ефективний політик, переконаний патріот Херсонщини.

Нам потрібен Юрій Одарченко!
Проголосуй ЗА гідне життя! Ти здатен обрати своє майбутнє

Невыполненное обещание Одарченко. Что ещё он пообещал в 2016 году: 1 комментарий

  1. 17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України.
    В Херсонській області народний депутат обирався по одномандатному виборчому округу №183.

    Основними конкурентами були Юрій Одарченко («Батьківщина») та Андрій Путлов (Блок Петра Порошенка, колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації, а нині — голова обласної ради).
    Проміжні вибори на Херсонщині були спровоковані призначенням «протеже» Путілова Андрія Гордєєва Головою обласної державної адміністрації. Андрій Гордєєв був народним депутатом від 183 виборчого округу і призначення його відбулося під особисті гарантії збереження за БПП депутатського мандату.

    Протягом усієї виборчої компанії провладний кандидат Путілов використовував кошти обласного бюджету заради власної політичної реклами:
    ремонт доріг бюджетним коштом видавався за особисті здобутки, Путілов дарував бюджетним установам області подарунки, які були оплачені за кошти бюджету (наприклад, крісло для центру збору донорської крові було представлено як особистий подарунок Андрія Путілова, хоча насправді було придбано за результатами тендеру ще за місяць до цього).

    Крім того, відбувався безпрецедентний тиск на керівників установ, в яких розміщувалися спеціальні виборчі дільниці. Так керівник психоневрологічного інтернату зробив публічну заяву про тиск на нього з боку Андрія Путілова. В інтернаті перебуває понад 400 осіб похилого віку, які мають право голосу.

    В день виборів систематично надходили повідомлення про мінування виборчих дільниць. При цьому мінувалися, в основному, виборчі дільниці, які знаходилися на територіях, що згідно із даними соціологічних опитувань, підтримували Юрія Одарченко. Такі дільниці залишалися закритими від 1 до 3 годин. Було заміновано також 4 дільниці в смт. Білозерка, де позиції БПП надзвичайно сильні. Про те їх «розмінування» зайняло близько 10 хвилин.

    Незважаючи на це представник партії «ВО «Батьківщина» отримав перемогу з великим відривом: 25% голосів виборців проти 17,13% у Андрія Путілова. У голосах відрив склав понад 2000.

    Протягом ночі підрахунку голосів представниками БПП неодноразово здійснювалися спроби зриву підрахунку: спочатку протягом понад 4 годин прийнято було лише кілька протоколів, в той час як більше 70 представників дільничних виборчих комісій були змушені чекати у маленькому вестибюлі Корабельної районної ради міста Херсона в 45 градусну спеку.

    Після того, як обурені люди «штурмом» взяли приміщення ОВК процес прийняття протоколу поновився. При цьому періодично зникав секретар ОВК Віталій Абрамов разом із печаткою виборчої комісії — на час такої відсутності робота комісії зупинялася знову.

    20.07.2016 року Андрій Путілов звернувся із позовом до суду. В позові вимагав визнати недійсними результати голосування по всьому виборчому округу.
    Підставами були три аргументи:
    1) Путілов звинуватив у мінуванні виборчих дільниць своїх опонентів та заявив, що саме його виборці злякалися замінування та не пішли голосувати. На його думку виборці, що голосують за опозиційних кандидатів, менше лякаються терористичної загрози.
    2) На декількох копіях протоколів ДВК юристи Путілова знайшли «зайві» підписи — тобто, крім підписів членів ДВК розписалися ще кілька людей. Судячи з того, що на перших примірниках таких підписів не має — має місце помилка, а саме — хтось із спостерігачів розписався не в тому місці. Про те юристи Путілова доводили, що такий «Зайвий» підпис робить вибори недійсними.
    3) Юристи Путілова заявили, що через те, що вікна в окружній виборчій комісії були відкритими під час прийняття протоколів через них «могли проникнути невідомі та спотворити результати волевиявлення».

    21 липня 2016 року Херсонський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовної заяви в повному обсязі. При цьому в судовому засіданні було очевидним, що юристи Андрія Путілова навіть не намагаються виграти — вони не подали жодних доказів, фактично, не виступали у судових дебатах. Суд відмовив Путілову у задоволенні позовної заяви у зв’язку із відсутністю будь-яких доказів того, що озвучені порушення мали місце, а також того, що навіть якщо вони і були — могли хоч якось вплинути на результати голосування.

    23.07.2016 року Андрій Путілов подав апеляційну скаргу. Ця скарга підготовлена набагато якісніше за позовну заяву: в ній Путілов заявляє про те, що існують десятки невідомо звідки з’явившихся свідків, які готові підтвердити, що саме Юрій Одарченко заважав та залякував виборців, не давав їм голосувати. В той час як всі місцеві ЗМІ ще в день виборів розповсюдили відео, що чітко свідчить, що саме ЮрійОдарченко забезпечивував реалізацію права виборців на волевиявлення. Більше того Путілов зараз доводить у суді, що Одарченко організовував масовий підкуп виборців, скупку голосів виборців та підробляв протоколи виборчих комісій. Проте ні під час засідання ОВК, ні в суді першої інстанції такі факти Путілову не були відомі.

    За даними анонімних джерел із штабу Андрія Путілова за справу взялася відома в Херсоні фірма «Канон», яку пов’язують із здатністю «вирішити» в суді будь-яку проблему за відповідні кошти.

    Також джерело заявило, що було сплачено 300 000 доларів США для отримання рішення про проведення повного перерахунку голосів на всьому окрузі, що може розтягнутися на кілька тижнів.

    Крім того, можлива реалізація сценарію 223 виборчого округу — коли перерахунок голосів закінчився пошкодженням виборчої документації та неможливістю встановити результати виборів.
    Відповідно до існуючого законодавства Одеський апеляційний адміністративний суд є судом останньої інстанції у виборчих спорах в південній частині України.
    Його рішення — яким би незаконним воно не було, не підлягає оскарженню, у тому числі і до Вищого адміністративного та Верховного суду України.

    Якщо інформація про різнобічні спроби тиску та впливу на суд виявиться правдивою і суд винесе рішення, яким зірве голосування в Херсонській області і зробить необхідним проведення повторних виборів, позиція Блоку Петра Порошенка по всій Україні стане значно хиткішою.

    Так навіть за часів режиму Януковича представники опозиції, які отримували перемогу із великим відривом, мали можливість отримати депутатський мандат. Ситуації, коли б суди із повним ігноруванням законів відбирали перемогу у кандидатів були відсутні.
    Дійсно, якщо проти кандидата застосовували фальсифікації то в судах відстояти необхідність перерахунку або переголосування не було.
    Про те вже виграні округи, не скасовувалися лише через програш представника влади.

Обсуждение закрыто.