Дію прокляття стародавніх Богів буде продовжено ще на тисячу років?…


ПРОКЛЯТТЯ СТАРОДАВНІХ БОГІВ

Стародавніх Богів знов душа приклика.
Скільки їй у пітьмі неозорій блукати?
Скільки ще манівців у невтішних віках
Доведеться пройти,щоб зневіру здолати?

Гнів-прокляття Богів прорекли нам волхви,
Бо відкинули Всесвіт, зірвавши коріння,
Звабним трунком чужинським священні міхи,
Осквернили й своє отруїли сумління.

Ми, онуки Дажбожі і Слави сини,
Стали плем’ям поганським, споганивши віру.
Тільки й чинимо зраду й не ймемо вини,
Заблукавши у нетрях чужої офіри.

О, Преславний Свароже, Панотче Богів!
Всемогутній Володарю всіх кінців Світу,
Нас на праведний шлях наверни, бо ж волхвів,
Вже пророцтво збулось у призначених літах.

Будете синами своїх Богів, і сила їхня пребуде з Вами до кінця!

Мудрість вікова, якій не ймуть нерозумні нащадки.Просмотр рекламы на сайте — ваша благоДАРность за информацию ))
Будь взаимоуважительным
Більше півроку в Херсоні тривають суперечки навколо старослов’янського Бога. Скульптуру Дажбогу то дозволяють розміщувати, то забороняють.

Ведуть гру — представники релігійної громади «Триглав», депутати і священнослужителі. Саме церковники пролобіювали пікет вірян перед будівлею міськвиконкому. У день сесії. Ось, як висловити свою думку людей згукували через соціальні мережі.

Дажбог — старослов’янський бог Сонця, світла й добра. За легендою, він народився в багатодітній родині київського коваля Сварога. Коли в місті почався голод, хлопчик посадив в землю зернятко, принесене з гори. Так виріс рятівний кущ розкішної пшениці. Дажбог привчив людей вирощувати хліб, а його батько Сварог викував першого плуга. За тим же переказом Дажбог і Сварог померли мученицькою смертю за допомогу стражденним. Зображали богів у вигляді рун, Дажбога асоціювали з сонцем.

Встановити пам’ятник Дажбогу в Херсоні ухвалив виконком міської ради в січні 2014-ого. У відповідь на звернення релігійної громади, яка й мала профінансувати встановлення скульптури. Статую мали розмістити в мікрорайоні Корабел по вул. Дорофеєва. Та вже за півроку оновлений виконком рішення скасував. В чому причина — не зрозуміло. Ще більше здивування викликало те, що питання підняли на сесії. Встановлення скульптури для депутатського корпусу – питання занадто дрібне.
Так ось де собака заритий, виявляється вся справа в землі. Ініціатори проекту хотіли по вул. Дорофеєва встанови не тільки скульптуру Дажбогу, а й розбити навколо сквер. Напевно це не в депутатських інтересах. У сесійній залі постановили — скульптурі старослов’янського бога не місце в Херсоні! Таким рішенням неабияк здивований архітектор, член містобудівної ради міста та області, почесний громадянин Херсона В’ячеслав Громихін. У Херсоні місця для дозвілля можна перелічити на пальцях, що вже говорити про Корабел. Хіба — Гідропарк. І той особливою охайністю не відзначається.
Що ж буде на вулиці Дорофеєва, де мали встановити скульптуру Дажбога та розбити сквер, залишається тільки здогадуватися: чи не спокусилися. на цей клаптик землі інші?

Свого часу острівчані лишилися одного місця відпочинку – на гральному майданчику з ракетою і казковими героями виросла церква. Так може справа не в ідеології, яку так обстоюють церковники. Чи не лише в ній.
Доречі, 3-ри роки тому під Івана Купала статую Дажбогу встановлювали в Голій Пристані. Памятник простояв на набережній лічені дні. Через протести духовенства скульптуру демонтували. Тепер городян та гостей курортного містечка забавляє — скульптура жаби. І тут є над чим подумати…

Александр Солженицын:

Самое главное в жизни, все загадки её — хотите, я высыплю вам сейчас?
Не гонитесь за призрачным – за имуществом, за званиями: это наживается нервами десятилетий, а конфискуется в одну ночь.
Живите с ровным превосходством над жизнью – не пугайтесь беды и не томитесь по счастью. Всё равно ведь и горького не до веку и сладкого не дополна. Довольно с вас, если вы не замерзаете, и если жажда и голод не рвут вам когтями внутренностей.

Если у вас не перешиблен хребет, ходят обе ноги, сгибаются обе руки, видят оба глаза и слышат оба уха – кому вам ещё завидовать? Зачем? Зависть к другим больше всего съедает нас же.
Протрите глаза, омойте сердце и выше всего оцените тех, кто любит вас, и кто к вам расположен. Не обижайте их, не браните. Ни с кем из них не расставайтесь в ссоре. Ведь вы же не знаете, может быть, это ваш последний поступок и таким вы останетесь в их памяти.


Просмотр рекламы на сайте — ваша благоДАРность за информацию ))
Будь взаимоуважительным