Украина. Легко ли быть в «системе» власти?


Багато розумних, але з почуттям міри й совісті людей, не підуть працювати в нинішню систему.

Мудрий чоловік не підпише документ, за який може отримати тюремний термін, але він знає, як мінімізувати ризики й де можна «позловживати». Тож іноді йде на ризик, адже, крім ненормальних зарплат всіляких бальчунів, є цілком незначна оплата праці рядових чиновників. Проте, не зловживає, бо знає — халяви насправді немає і за все доводиться платити.

Не вірте, що багаті й «успішні» є щасливими. Насправді це не так, швидше навпаки, але це окрема тема…

Часто, навіть зменшуючи ризики й маючи почуття міри, така людина все одно не підпише потрібний начальству документ, адже коли цим документом розкрадаються гроші, скажімо, на лікування поранених, то на перешкоді стане совість…

Коли в державі найактивніші та роботящі виїжджають за кордон, а найпатріотичніші йдуть на фронт, то щезає найважливіший ресурс — людський.
В результаті, паразити при владі починають продавати все що можна і залазити в борги, розкрадаючи позичене. Тому потреба в не дуже розумних циніках зростає.
Часто — це зелена й амбітна молодь, такі собі офірні цапки та кози, але не бракує і відвертих, рафінованих негідників, серед яких найхитріші швидко досягають кар’єрного успіху.

Аналогічно в бізнесі домінують ті, хто не обтяжений атавізмами моралі. Особливо потужно відбір фаворитів проходить у наш час об’єктивної концентрації все більших ресурсів у все меншої кількості людей. Власне максимальна концентрація бабла в мінімальної кількості дегенератів і є об’єктивною особливістю лихварської стстеми. Тому конкуренція стає все жорсткішою, а відповідно моральні цензи все нижчими.
Наступна сходинка в пекло — це наповнення владних пірамід збоченьцями. Чому статеві відхилення стають нормою, а за найменшу критику в соцмережі всіляких пупарасів, тебе посилають в бан? Майбутньому Страшному СУДу (світовому уряду дегенератів) потрібні розумні й цинічні виродки. Таких багато серед сексуальних збоченьців і щоби майбутні топ-менеґери не страждали від почуття меншовартості, їм створюють максимально комфортні умови для розвитку та кар’єри…

Це вам маленький ескіз для розуміння того, що відбувається в Україні та світі загалом.

Ну і власне чому нас (білих людей, слов’ян, арійців — всі ці терміни відносні) знищують — за природність і непокірність. А також через те, що ми можемо стати форпостом нової екосоціогосподарської системи майбутнього, коли вся гора страждання (фінансова піраміда) на якій сидять верховні виродки, провалиться просто в пекло.

Для цього потрібна одна засаднича річ — розуміння критичною масою людей того, що відбувається насправді.

І ще одне. Вже нині сказав у одній розмові: все це не є приводом для песимізму. Нас планово знищують вже не першу сотню літ, але ми маємо три колосальні переваги.

1. На нашому боці Природа і вона все сильніше вносить корективи в розбудову техногенного майбутнього за парканом електронного концтабору.

2. Сама лихварська система прямує до самознищення, тому намагається встигнути за будь-яку ціну захопити найважливіші ресурси, зокрема українську землю.

3. Кожна їхня перевага, при усвідомленні людьми реального стану речей, перетворюється на їхню поразку.
……………………………………………………………………………………………
Цікаво, скільки реально людей розуміє про що йдеться?

Автор — Ю.Ситник

Святослав Бойко Це тотальна біда нашої планети і дуже мало залишилося куточків, куди вона ще не пролізла .

Володимир Острижнюк »Цікаво, скільки реально людей розуміє про що йдеться?» Процентів зо три, а може і того меньше.

Павел Дзямко Думаю, багато людей це розуміють — відсотків 20 з усього дорослого населення нашої країни. Але переважна більшість з них, або опустили руки, або зневірились в своїх силах, або недовіряють вже нікому, або займаються банальним виживанням, годують свою родину не маючи часу на боротьбу, або виїхали…
Але це не знімає відповідальності за бездіяльність — «Знання зобов`язує до дії»!

Эдуард Котенев отчего же незначительная зарплата у рядовых чиновников? Нынче они получают шесть-двенадцать тысяч за перекладывание никчемных бумажонок и подготовку ничтожных «промежуточных ответов» на «обращения граждан», ага… плюс социальный пакет и пенсионные преференции

Ярослав Василюк У суспільстві, де винен кожен, єдиний злочин — бути спійманим. У світі злодіїв єдиний смертний гріх — це дурість. Хантер Томпсон

Просмотр рекламных блоков на сайте — ваша БлагоДАРность за информацию ))
И + к вашей Карме
Будь отзывчивым, и измени свой Путь действием ))

Украина не Перу, не Гондурас, не Аргентина. Имея свою КОСМИЧЕСКУЮ и АВИА промышленность, и другие технологичные отрасли, полезные ископаемые и лучшие ЗЕМЛИ — плачевное состояние нужно искать в понятиях ГРАЖДАНИН и ГОСУДАРСТВО.
Что тут, пошло не так, это отдельная тема ((((

Первая Цивилизация белых людей, которые чтили своих Богов, и считали себя их детьми — а не «рабами божьими».

Украина. Легко ли быть в «системе» власти?: 1 комментарий

 1. «Голос Америки» 13/10/2017. Пан з ЄБРР розповідав, який файний наш президент, і яка добра пенсійна реформа…

  Але ціль «доброго пана» зрозуміла — ЗЕМЛЯ. Наша рідна українська земелька.
  І так собі міркую, що при політичнім житті наше однотурове щастя тримає власне земля.
  Та земля, яку вже розібрали й розікрали і тепер хочуть позбавлення тубільних українців останнього ресурсу, узаконити.
  Видно наш пан напівлегітимний шось обіцяв, і зграя гієн чатує, коли він переламає народний хребет через коліно й дотисне самонемічний парламент.

  Тому чоколядова пастка замикається — якщо землю дадуть офіційно розпродати, то вгадайте — кого назначать офірним цапом аби випустити пару відкладеної справедливости?
  Ага, «мінський капкан» моцно тримає за яя. А якщо нинішні з продажем зволікатимуть, то підтримають тих, хто на це погодиться.
  Якщо ж такі в достатній кількості не знайдуться — то путіннападе і ділитимуть вже в окремих напівдержавних утвореннях.

  Тож будь-яка політсила, котра твердо виступатиме проти остаточної приватизації держави, буде витіснена на марґінес. Це таке ж тавро як і піїтет до традиційної орієнтації та природніх національних цінностей — з тебе роблять маргінала, конспіролога, антисеміта та змішують з інформаційним лайном.
  ВСІ політичні сили проходять тест по «ключових» питаннях — ставленню до Голокосту, сексуальних меншин, продажу землі, тощо.
  Хочеш бути у великій політиці — мусиш «саатвєтствовать». Ні, звісно потрібні й ті, хто має іншу думку, але вони завжди підконтрольні…

  «Немає на світі ні пролетарського, ні навіть комуністичного руху, який не діяв би в інтересах грошей (при цьому так, що ідеалістами серед його керівництва цього ніколи не усвідомлюється), в тому напрямку, який грошам бажаний, і настільки, наскільки цього бажають гроші» — писав Освальд Шпенглер у книзі «Сутінки Європи» майже 100 років тому!..

  Тож добрим, але зашореним людям, раджу поміркувати — чому в Ізраїлі вся земля належить державі, а матолкам, зіпсутим модними економічними теоріями, пропоную почитати праці фізіократів, а найперше — Миколу Руденка…
  Повертаюся до праці, а всім бажаю доброго закінчення п‘ятниці 13-го…

Обсуждение закрыто.