Стоимость Жизни. Если тебе за 70 лет.


Такое сообщение опубликовал в фейсбуке 11 ноября 2017 года, Бокий Иван Сидорович — народный депутат Украины 3, 4 и 5 созыва, лидер фракции СПУ (Социалистической партии). Дата рождения: 20.02.1942.

Поганяй до ями, Іване! Євроконсиліум вирішив: мої нирки ще можна врятувати, якщо з 16 листопада підключити препарат для розщеплення мутагенного білка.

Але ціна йоґо — 33700 доларів або 910 тисяч гривень! Наівна Европа думає, що такі гроші в пенсіонера Івана є і що він комусь у цій державі потрібен. А якщо ні — Європа готова тобі обидві нирки пересадити, але вже за півтора мільйона!

Вихід один — на кладовище. Спасибі геру Порошенку за медреформу. До речі, ті ж європейці повідомили, що всі наші владці мають їхні страхові поліси, тому ім наша реформа не страшна. (В Україні ліків від моєї хвороби нема).

Его обращение об оплате лечения, передавали президенту Украины, действующие народные депутаты.
На начало декабря 2017, сумму на лечение так и не собрали.

———-
Иван Бокий, 26 ноября 2017

Мафія безсмертна? Українська дійсність після Євромайдану засвідчує, що вона вміє мімікрувати, змінювати обличчя, дурити народ і зберігати владу в своїх руках. Порошенко в суті своїй те саме, що й Янукович, його команда така ж зла, хапка й аморальна, як і донецька зграя.

Опустивши економіку до провалля, вона під виглядом реформ запровадила таку систему пограбування народу, якої не знала жодна європейська нація. В вишуканості державного злодійства українська мафія переплюнула сіцілійську й американську. Постає питання — якщо є такий талант грабувати, то де ж талант будувати?
А це різні таланти. Мафія не вміє будувати ні державу, ні собачу будку. Вона вміє красти і творити злидні, на цьому тримається і живе.
Олігархат в Україні став ядром мафії, а оскільки він реальна влада, то мафія фактично захопила в країні все. Боюся, що демократії її не перемогти.
Всі антикорупційні танці підтверджують ці мої сумніви.
Вихід? Революція — справжня, реальна, а не її майданна імітація, але Україна здатна поки що тільки на бунт. В цьому проблема.
Еволюція вже не врятує. Мафії ніякі еволюції не потрібні, та й де ви бачили еволюцію злодійства?

————

Те, що діється в світі, те, що витворяє оліґархат в Україні, грабуючи народ без докорів сумління, і навіть те, з яким викликом всякі оришки ходять на золотих підборах, — все це не перед добром.
Бувалі люди і провидці кажуть, що діло йде до війни, якої світ ще не бачив і яка не обмине старого й малого.

———-

Дмитро Захарук, рідна мені творча душа, назвав кукурудзу жовтозубою королевою злиднів. На ній і я виріс — саме пшінка (так називали кукурудзу в наших краях) рятувала нас голодного 1947 року і в подальші літа, аж поки Хрущов (так казали) став возити в село чорний хліб, в черзі за яким я вистоював після уроків.

Таки справді королева злиднів. Нещодавно в продажу у столичних супермаркетах з’явилась кукурудзяна каша. І я скуштував мамалигу через більш ніж півстоліття за маминим пісним рецептом — з олією. Не додавав тільки макухи — де її нині візьмеш?

————-

Дехто радить мені знайти народного депутата, який би зібрав у багатих колег гроші на моє лікування. Нема в мене такого депутата, люди добрі, а ще хіба ви вірите в те, що хтось зі мною поділиться такою сумою? Я втомився боротися за своє здоров’я, буде що буде.

Світ черствий і жорстокий. Одна доня мені опора і надія, але що вона зробить з цим немилосердним лихом? А лікарка підгонить: хочеш жити — шукай гроші. Світ клином зійшовся на грошах… Не вірте хорошим словам і обіцянкам — я переконався, що в політиці ти потрібен поки служиш чиїмось інтересам.

Життя в біді переконало. А доня ще в щось і когось вірить, я її не розраджую. Їй ще треба у щось вірити

ВОТ ТАК И ПРОХОДИТ ЖИЗНЬ. ВСЕГДА В РЕЗУЛЬТАТЕ, ЗДОРОВЬЕ ОКАЗЫВАЕТСЯ РЕШАЮЩИМ И ГЛАВНЫМ ФАКТОРОМ ЖИЗНИ ЧЕЛОВЕКА.

Сервис, сколько дней вы прожили http://m-ua.info/dni.htm

Это сообщение, с хроники Бокия: «Бывалые люди и провидцы говорят, что дело идет к войне, которой мир еще не видел и которая не обойдет ни старого, ни молодого», заставляет задуматься о месте государства в мире.
Почему Украина не стала по настоящему нейтральной страной в геополитике, которую бы оминули военные катаклизмы?

Где наша страховая медицина? Где беЗплатная медицина, у нас есть газ и нефть и другие исключительные природные ископаемые, чтобы финансировать её.

Точно, что БеС и беЗ в словах, влияют на энергоинформационное пространство общества.

Смотрите следующий пост о цене Жизни, маленького человека, который ещё мало прожил.
Плюс рекламу на сайте, если не эгоистичны.