«Быкующие» депутаты Верховной Рады


Проявляется это в разных сферах. Одна из них парковка.

К.Гандзюк: Що в голові у людини, яка паркується на місці для людей з інвалідністю, показує патрульним корочку і бикує, замість того, аби отримати штраф і присоромлено мовчати?

Tymur Sheah: У нього в голові посвідчення, та усвідомлення належності до вищої касти.
Навіть не знаючи обставин, та з упередженістю до поліції, цей пост, що посилено оминає викладення подробиць інциденту, викликає підозру.
Але шановний депутан знайшов в своєму серці необхідність викласти цю хєрню на суд суспільства, мабуть з метою випередити прес-реліз поліції.

Пост депутата в соцсети (от 3 января 2018):

Александр Спиваковский

Чесно скажу — тілько що пожалів, що голосував за «реформу» нацполіціі. Приїхали з родиною в 17.30 до Херсонського Єпіцентру.

Потрібно купити багато чого для маленької онучки. Не вспів перепаркуватися, як на мене одночасно накинулися аж вісім поліцейських. Почали штовхати від машини. Я представився. Послали на… Я згадав часи лихих дев’яностих. Підійшов їх старший і відігнав стаю, сказавши -:»Дядько не несить дурню». Навіть не розумію що він мав на увазі. Єдине що почув, що є більш цікава робота.
Ще прибігло сім поліцейських. Такого я ще не бачив. Та старі кадри дійсно були виховані і розуміли пояснення. Це просто нові бандити. Я не маргінал. І мене знають як спокійну людину. Але якщо Голова нацполіціі не відреагує на публічне звернення народного депутата — я все буду робити щоб така «поліція» замість того щоб ходити на шопінг займалась порядком та захистом людей. І остання ситуація з вбивством правозахисниці ще раз показує, що наша реформа іде не в ту сторону!!!
Дуже сподіваюсь, що Міністр Арсен Аваков також на це зреагує.

————-

Что сказать на всё это? Посмотрите видео youtube.com/watch?v=B3iBOxLi6S8
А всех кто был во власти — больше не допускать к ней.