Новые сервисы от Гугл + конвертирование DVD дисков


Кілька років тому співробітники «пошукового гіганта» зрозуміли, що було б непогано потіснити позиції Microsoft на ринку офісних пакетів. Зробити це вдалося, а для цього був створений і запущений сервіс під назвою Google Docs, що дозволяє працювати з документами, починаючи від звичайних файлів і закінчуючи таблицями. Дане ПО користується великою популярністю, проте його «хмарна» прив’язка дає про себе знати.

Саме тому американська корпорація Google запустила цілих шість веб-сайтів, які кожен користувач інтернету зобов’язаний знати напам’ять.

Перейшовши за певними адресами, запам’ятати які вкрай просто, користувач може отримати доступ до різних можливостями, серед яких документи, таблиці, презентації, форми, пошта та багато інших.

Шість веб-сайтів Google для швидкого створення нових файлів:

http://doc.new

http://sheet.new

http://cal.new

http://site.new

http://form.new

http://mail.new

Після переходу за цими коротким адресами відбувається створення нових документів, але для цього, звичайно, необхідно попередньо увійти в свій обліковий запис Google, а також, в деяких випадках, погодитися на правила використання тих чи інших сервісів.
На думку співробітників «пошукового гіганта», нова можливість доведеться користувачам за смаком і зробить сервіси компанії більш популярними серед користувачів.

Как конвертировать DVD в цифровые форматы

Один из полезных DVD Converters WonderFox DVD Ripper Pro:

https://www.videoconverterfactory.com/dvd-ripper/

Он поддерживает копирование DVD в более чем 300 видео и аудио форматов, таких как AVI, MP4, MPG, MOV, MKV, M4V, WMV, AC3, AAC, DTS, M4R и многие другие.

Для резервного копирования DVD в цифровые форматы требуется примерно 5-10 минут.

Он способен обнаруживать главные заголовки для DVD-фильмов и телешоу.

Он может удалять / обходить DVD CSS, код региона, многоугольник, RCE, Sony ARccOS, UOP, DRM от Disney X-Project и защиту Cinavia.

Он поддерживает большое количество устройств вывода, таких как iPhone, iPad, iPod, Android и телевизоры.

Он может конвертировать ISO-образ и папку DVD, например, преобразовывать ISO в формат MKV.

Он может создать резервную копию поврежденного старого DVD для исправления поцарапанных DVD-дисков.

Его можно рассматривать как программное обеспечение для удаления DRM.