Новые технологии на местных выборах. Креатив прошлого


Вот так, Львовский городской голова начал свою предвыборную кампанию, с октября 2018 года. За год до выборов.

Буклеты и видеоролики с видами города, который остался с советских времён. Дополнительно, генерация резонанса с любого действия политика по отношению к другим.

——
Примечание: садонеміччю — это комбинация фамилии Садовой и партия Самопомощь.

сонцесяйного хруня — иммется в виду городской голова. На русский трудно перевести, не теряя образность и сочность выражения.

———

Ю.Сытник:
Я дуже люблю Львів. Народився тут, виріс, залишав його максимум на три тижні, коли в Індію літав…

Нині мій Львів знищено садонеміччю і я то в найближчім часі вам доведу ґрунтовним аналізом. Попри це все — «старенький, мудрий, сивий дядько» з усіх сил ще тримається, хоча бетонні щупальця садобудів міцно стискають його горлянку, а хижі хоботки кровосісів сонцесяйного львівцепастира висмоктують кров із колись могутнього тіла…

Останнім часом бачу купу нових сторінок з файними професійними знимками Львова. Вони ростуть як гриби після дощу, й ширяться мережею вкупі з дуже якісними відеороликами пана Садового — то він через «Нову пошту» жабу Луценкові посилає, то рекламує реконструкцію двірцевої площі…

І щось мені ся видає, що оті всі ладні знимочки файного Львова — то є виборча технольоґія сонцесяйного хруня.
Садовий себе ототожнив зі всім добрим, що є у Львові, примазавши свою персону до того, що виникло не завдяки, а часом і всупереч йому.

Спостерігаючи, як рефлексують не львів‘яни на такі ладні знимочки, та читаючи їхні хвалебні оди файному меру — підозрюю, що масове тиражування львівских красот є невипадковим.

Респект Андрію Івановичу! А самонадіянний Петро Олексійович і його недалекі радники, приспані покірним телятком, що два вим‘я ссе, ще отримають у рік кабана від нашого галицького лиса дбайливо виплекану свиню.

Посмотреть на Садового можно здесь, во время его тура городами Украины, по партийным организациям «Самопомощи».