Избиратель Президенту: верни золотой запас. Молния


ЗВЕРНЕННЯ виборців до кандидатів у президенти України – 2019

До моменту розпаду СРСР, його золотий запас можна оцінити за кількістю золота в США і співвідношенню між доларом та радянським рублем, що становить приблизно 12 тисяч тон золота.

Це найбільший у світі державний золотий запас на початок 1992 року.

Загальна сума заощаджень 52 мільйонного населення України становила близько 142 мільярдів рублів, що за тодішнім курсом еквівалентна близько 5000 тон золота, та було найбільшим золотим запасом з усіх країн Європи.

Через неповернені заощадження Ощадбанку СРСР населенню, в Україні вже вимерло більше 10 мільйонів людей. Тільки за не повний 2018 рік померло 535,1 тисяч людей, а дітей народилося в двічі менше.

Державний борг України міжнародним кредиторам становить більше 25 тон золота, а борг кожного українця – близько 60 грамів золота.

Мільйони активних українців роз`їхалися на заробітки в країни де є свої золоті запаси і відповідно високі зарплатні – у США, ФРН, Італію, Росію, Польщу та інші країни світу, і своєю працею збагачують ці країни.

Золотий запас держав ЄС становить більше 12 тисяч тон.

П`ятий рік в Україні йде війна, в якій РФ агресивними діями відволікає світ від обов`язку повернути вкрадене, та продовжує красти території та вбиває українців. Площа окупованих територій України становить 7,3%, з яких вивезене кредитне золото МВФ, а загальні збитки оцінюються в 100 мільярдів доларів.

Золото у сучасному світі є основою фінансової системи, держава без власних золотовалютних резервів стає не конкурентною, кредитною державою. Відторгнення України від СРСР без розділу золотого запасу – це і є новітня форма повільного, Фінансового Геноциду, відмінного від Голодоморів в Україні у 20 столітті, який може завершитися тим, що кількість українців скоротиться до незворотнього мінімуму, а за борги у нас відберуть землю.

Гробове мовчання засобів масової інформації про причини вимирання народу через неповернення заощаджень свідчить не на користь вітчизняних ЗМІ, робить їх співучасниками повзучої трагедії. Мабуть єдина політична партія із кількох сотень в країні, ВО Свобода в Програмі, має пункт 7.10, яким передбачено «Через міжнародні механізми вимагати від Росії визнання, вибачення та компенсації за геноцид українців. Домогтися від Росії повернення заощаджень громадян України…».

Вкрадений найбільший у світі золотий запас СРСР дестабілізує світову економіку, загрожує її фінансовій системі через створення нових валют із вкраденого золота і може спровокувати розпад ЄС та США на зразок сценарію розвалу СРСР.

У Гаазі в 2012 році створено Міжнародний Фінансовий Трибунал (МФТ), призначений для вирішення міжнародних спорів з фінансових питань, в тому числі між державами.
Україна не скористалася тією нагодою.

Вибраний народом новий президент України повинен ініціювати звернення до МФТ в Гаазі, чи інших міжнародних структур, або створити в Україні Міжнародного Фінансового Трибуналу, з метою повернення вкрадених заощаджень, припинення вимирання народу та збереження держави України.

Шановні кандидати в президенти, якщо ви розділяєте біль вимирання народу та бажаєте збереження України і отримати підтримку обкрадених десятків мільйонів виборців та їх нащадків, то зробіть наступні кроки:

1.Включіть в свою Програму кандидата в Президенти пункт про повернення вкрадених заощаджень народу у вигляді золотовалютних резервів в національний банк України через існуючі Міжнародні судові структури, або іншим подібним способом.
Наприклад, створенням в Україні Міжнародного Фінансового Трибуналу із залученням світових адвокатів фінансової справи.

2. Обнародуйте це разом з вашими унікальними Програмами, усіма доступними вам засобами інформації, передбаченими Законами України про вибори, та отримайте підтримку виборців.
ВАШІ ВИБОРЦІ

Возвратить деньги и золото НАРОДУ УКРАИНЫ.