ЗЕТрамп, а где же те все деньги? БезУМная бригада выходцев из корпораций

Опубликование телефонного разговора Трампа и Зеленского, вскрыло финансовый “вопрос помощи” Украине.

Текст промови ЗЕ на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку, це гарний спіч ні про що, з претензіями на філософське переосмислення печального стану справ у світі.

Так, всесвітньо відомий соліст Паризької національної опери Василь Сліпак, який загинув на Донбасі, поклав голову за українську землю. Нині цю землю, политу кров‘ю мільйонів українців хочуть продати.

Треба гроші? В гарантів за Будапештським Меморандумом достатньо бабла, яке вони, як гаранти, мали би спрямувати на допомогу державі, котру вмовили відмовитися від ядерної зброї. Натомість, як повідомили в ЄС на закиди ЗЕ в їх адресу під час телєфонної бесіди з Трампом: «Європейський Союз разом з європейськими фінансовими інститутами мобілізував більше 15 млрд євро грантів і позик для підтримки процесу реформ».

А скільки мільярдів ще дали США.

Де гроші?

Ці гроші були розпиляні соресянятами, які нині прийшли до влади, а кредити розікрадені Кубівим, Гонтарєвою, Порошенком, Яценюком, Гройсманом та іншими переможцями Революції Гідності. Дебілам, які цього не розуміють уже нічим зарадити неможливо. Зрештою, як і державі, в якій таких є 73% + 25%…

Кредити треба буде нам усім повертати – це ж ми ту всю нечисть наобирали.
Але гранти – це куди більше лихо! За ці гроші нашим молодим, розумним, активним громадянам змінили свідомість! Буквально!

Країну погублять не сепаратисти, агенти Путіна чи ж#домасони, а власні соросенята з форматованими мізками!

Нині вони готові продати землю, завтра, за допомогою вікон Овертона, погодять продаж ваших органів для гуманітарних потреб мамонообраних дегенератів.
Запам’ятайте – ніхто й ніколи даремно гроші не дає! Тим паче старий збоченець Сорос.

Що нині роблять птєнчєкі з його гнізда?

Вони, продовжуючи справу папєрєдніків, розпочали процес відбирання української землі на халяву. До прикладу, 24 вересня вчергове розмістили гривневі облігації внутрішньої державної позики під 15% річних. Облікова ставка агента світової лихварської системи під назвою НБУ у нас 17%.

Натомість у Швейцарії, Данії, Швеції та Японії банки видають кредити за від‘ємною ставкою!

Поясню на хлопський розум. Якщо наш селянин візьме кредит на купівлю землі, то платитиме щонайменше 17% річних.

Якщо іноземець, зареєструє тут юридичну особу, візьме кредит за кордоном на купівлю нашої землі, то банк йому ще доплатить за це якийсь «ж#дівський прОцент», як казала моя бабця.
І всі ці байки «мілованових» із ЗЕ-бригади про якісь програми підтримки – до сраки. Землю скуплять ті, хто володіють основним економічним ресурсом – фінансовим.

Щодо облігацій під 15% річних. У країнах ЄС дохідність від -0,7 до + 1%. Тобто в середньому нуль. Тож наші західні «партнери» залучають кошти в економіку власних країн задурно, а ми все глибше занурюємося у фінансову кабалу. Розрахуються, за розікрадені та розпиляні «українським політикумом» та олігархатом кошти, землею – майбутнім наших дітей та онуків…

 

Как помочь ЗЕ, выкупить его у олигархов. Тараса Шеченко также выкупали у пана Энгельгардта. Смотрим видео youtube.com/watch=AD5ggD9Hw2U

 

По состоянию на 26 сентября 2019 года, инвесторы вложили в украинские гособлигации почти 100 миллиардов долларов.

Где в мире вы ещё найдёте 15 процентов годовых, под ГОСУДАРСТВЕННЫЕ облигации. Шара для капиталистов, деньги сами капают в карман от жителей Украины.

Портфель облигаций внутреннего госзайма в собственности иностранных инвесторов на 26 сентября достиг 97 миллиардов гривен.

Об этом свидетельствуют данные Нацбанка.

По подсчетам регулятора, объем вложений нерезидентов в украинские государственные облигации, по сравнению с началом года, вырос на 90,6 млрд грн, или более чем в 15 раз.

 

И фейковая борьба с коррупцией. Дни рождения отмечаем вместе, а для мира – мы будем бороться.

Почему не ликвидировать ненужные службы и отменять нормативные акты?

26.09.2019: В Кабинете министров совместно с представителями общественных организаций создадут рабочие группы для борьбы с коррупционными схемами в разных отраслях.

“По каждому проекту (борьба с коррупцией в различных областях) мы сможем сформировать совместную рабочую группу, которая будет состоять из представителей правительства и гражданского общества”.

Для этого 110 общественных организаций описали 139 необходимых антикоррупционных мер в различных сферах.

В качестве примера коррупционных схем, которые необходимо преодолеть, называли затягивание различными органами власти и институтами принятия решений, что заставляет бизнес обращаться к посредникам, чтобы решать вопросы.

С таким управлением ЗЕ недолго осталось, к сожалению.

К примеру, есть реформа Михаила Меньшова, которая закроет все вопросы (спекуляции) по унитарности и федерализации.
Позволит просто и прозрачно распределять налоги в государстве.
Людям станет понятно: кто кого кормит, и где брать деньги регионам.
Будет мощный стимул развития экономики Украины и улучшится качество управления (местное и центральное).
“Адм.-тер. реформа Меньшова” смотреть здесь m-ua.info/843

 

Фото: Опять “ошибка” народа Украины?
Кто ему “доктор”, если он не читает статьи в интернете, и ведёт такую кадровую политику.