Голодание Монтян. Как выглядит человек на 40 день голодания. Фото, видео


19 июня 2017 года, один из украинских политиков, решил в знак протеста начать голодовку.
Татьяна Монтян, в социальной сети, дала ему свои рекомендации. Также добавила фото и видео, как выглядит человек при длительном лечебном голодании.

На фото, после 35-го дня голодания на одной воде

На видео, ближе к 40-му дню голодания


Просмотр рекламы на сайте — БлагоДАРность за информацию ))
Будь взаимоуважительным!
Вот рекомендации по голоданию, из личного опыта, от Татьяны Монтян:

Враховуючи, що під чуйним керівництвом Нової Чесної Влади суттєва кількість населення вже опинилася чи ось-ось опиниться під загрозою голоду, думаю, є необхідність роз’яснити, як вижити в умовах тотальної обмеженості ресурсів.

Отже, у вас немає продовольства. Зовсім немає.

Або є ще трішки грошей, і ви думаєте, на що саме витратити їх максимально ефективно.

Я розповім виключно про свій власний досвід — досвід людини, рекорд голодування якої — 42 доби, а також в анамнезі з десяток короткострокових голодувань тривалістю до 30 діб, та дам ті поради, які дала б і сама собі при загрозі реального, а не добровільного голоду.

При голодуванні організм «перебудовується» із «зовнішнього» харчування — на харчування «внутрішніми резервами», приблизно так само, як гібридний автомобіль «перемикається» з газу на бензин, і навпаки.

Слід ретельно вивчити технологію правильного, відносно безпечного голодування.

Якщо голодувати правильно, то голодування дасть лікувальний ефект і принесе користь. Однак треба мати відповідний настрій, належну мотивацію і дотримуватися кількох важливих умов.

Перша умова: дуже важливо дотримуватися режиму пиття. Необхідно щодня випивати не менше 1,5 літрів води, а при високій температурі повітря — значно більше. В організмі людини, незалежно від того, голодує вона чи ні, постійно утворюються азотисті продукти розпаду білків, які виводяться виключно з сечею.

Оскільки разом із сечею завжди втрачаються «електроліти» (в основному солі натрію, калію, кальцію і магнію), на самопочутті голодуючих позитивно позначається періодичне вживання різноманітних мінеральних вод та розсолів — від помідорів, огірків, капусти, оливок, тощо.

Відмова від води при голодуванні не тільки болісна — вона може призвести до незворотнього пошкодження внутрішніх органів, а починаючи з третього дня — довгої і болісної смерті.

Друга умова: хоча б один раз на тиждень починаючи з перших днів голодування слід робити очисну клізму. Якщо людина нічого не їсть, у неї в кишківнику все одно постійно утворюються залишки епітеліальних клітин, виділяються жовч і слиз. Зазначена суміш за відсутності постійного руху, що викликається надходженням їжі, застоюється, а токсичні продукти її розкладання всмоктуються з товстого кишківника.

Печінка голодуючого, позбавлена звичайної кількості енергії, також не здатна повністю знешкодити токсини, до яких також можна віднести більшість медикаментів. Це може викликати погіршення самопочуття, а в подальшому навіть викликати стійке погіршення здоров’я. Альтернатива — знову ж таки розсоли, які провокують очищення шлунку, подразнюючи стінки кишківника.

Третя умова: не можна їсти взагалі нічого, можна тільки пити воду. До 9 — 14 дня повного голодування загальмовується травна система і «вимикається» центр голоду в мозку — і, якщо більше не вживати ніякої їжі, то не буде мук голоду.

Після цього періоду можна спокійно існувати на внутрішніх запасах організму, перш за все, жирових. І тільки коли такі запаси зовсім закінчаться — настає смерть. Але до того, як вони закінчаться, можна відчувати себе більш-менш стерпно — а це ПІВТОРА-ДВА МІСЯЦІ ГАРАНТОВАНОГО ЖИТТЯ для людини з нормальною начальною вагою.

Важливо пам’ятати: щоб не «включити» центр голоду, потрібно не приймати взагалі ніякої їжі, не «запускати шлунок», тому що наслідки будуть дуже болісними: відчуття голоду ставатиме з кожним разом сильнішим.

Саме тому примусове годування в тюрмах є витонченими тортурами і ні в якому разі не повинно застосовуватися, ні в яких цілях.

Також важливо — не перегнути палицю, не переоцінити запаси власних внутрішніх резервів, перш за все — жирових відкладень. Як я вже сказала, коли вони закінчаться — настане смерть.

Як можна зрозуміти з усього перерахованого вище, з відносно невеликим ризиком для здоров’я може голодувати практично здорова людина.

На думку лікарів, категорично протипоказано голодування дітям, вагітним і годуючим, людям із хронічними захворюваннями та різного роду порушеннями обміну речовин. До останніх, безумовно, слід віднести людей, що зловживають або в недавньому минулому зловживали алкоголем і наркотиками.

Мої знайомі лікарі не втомлюються нагадувати, що голодування є досить ризикованою і часом непередбачуваною за своїми наслідками процедурою, а серед голодуючих навіть під медичним наглядом реєструються окремі випадки «незрозумілої смерті».

Це — найбільш важливі моменти. Сюди також слід додати мотивацію: людина повинна визначити, навіщо вона голодує, скільки вона буде голодувати, і коли припинить це робити. Головне — припинити вчасно.

Четверта умова — правильний вихід з голодування. Після виключення шлунку вживати відразу тверду їжу НЕ МОЖНА — бо ви ризикуєте померти в страшенних муках, як евакуйовані з блокадного Ленінграду, які миттєво з’їдали виданий їм сухий пайок та приїжджали на Велику Землю трупами.

Виходити з голодування слід поступово, в ідеалі — починаючи з соків, ріденьких овочевих супів, каш, тощо. Білкову їжу можна вживати не раніше ніж на третю добу виходу, а ще краще — на 4-5 добу.

Але в крайньому випадку можна виходити з голодування, просто ретельно пережовуючи будь-яку їжу та запиваючи величезною кількістю рідини.

На рештки грошей купіть меду, в крайньому випадку — цукру чи варення. Від невеликої кількості меду шлунок не «запускається», а ось з цукром та варенням слід бути вкрай обережними та вживати їх з безкалорійною рідиною взагалі в мікродозах.

Повне голодування значно менш шкідливе та переноситься на порядок легше, ніж харчування всілякою гидотою в недостатній кількості.

БАЖАЮ ВСІМ ВИЖИТИ!

Вот так выглядит Татьяна Монтян в обычной жизни:


Просмотр рекламы на сайте — БлагоДАРность за информацию ))
Будь взаимоуважительным!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *