Луна и ее влияние на отношения между людьми. Найди свою «половинку».

Почему обычные гороскопы (по далёким планетам) говорят вам, что вы совместимы с партнёром — а в Жизни получается всё по другому. Необъяснимая тревога, дискомфорт?

Луна — единственный естественный спутник Земли. По причине того, что Луна обладает достаточно большой массой и находится относительно близко к Земле, мы наблюдаем гравитационное взаимодействие между ними, в виде приливов и отливов. Приливы более заметны на побережьях океанов, где они достигают величины нескольких метров, также они существуют и в закрытых водоемах, и даже в земной коре.

Луна также воздействует на организм человека. Это и изменение состава крови в зависимости от четверти луны, это и увеличение аварий и бедствий в полнолуние.
Организм человека более подвержен влиянию лунных сил, чем далеких планет. Поэтому если вы хотите знать свой гороскоп, то лучше обращаться к лунным.

Давно замечено, что люди родившиеся в разных четвертях луны, обладают разными основными чертами характера. Мужчина и женщина родившиеся в противоположных четвертях имеют наибольшую психологическую совместимость, что позволяет им вместе жить комфортно и обходиться без неразрешимых конфликтов.

Они просто «чувствуют телепатически» друг друга.

Специализированных сервисов для знакомств много. Но есть интересный, на доске объявлений для Украины, с хорошим фильтром поиска.
obyava.ua/ru/poznakomlyus

 

Сервис для Украины ukrdate.net, требует плату за переписку, хоть и позиционирует себя как бесплатный.

Найдите свою СУДЬБУ, удачи вам.

 

Вот так газета Верховного Совета Украины, написала об этом открытии:

«Голос України» 2001, Людмила Опанасенко

На Землі за законами Місяця

Заслужений тренер України зі спортивної ходьби Олександр Шимко — земна людина, яка всерйоз і надовго захопилася … Місяцем. 15 років він вивчає вплив на землян фаз та зміни положення стосовно нашої планети найсильнішого (після Сонця) небесного сусіди.

Це не містика, а чітки фізичні явища. Приміром, 90 відсотків штормів в Атлантиці, а також різкі зміни в погоді відбуваються у момент зародження нового Місяця.
Олександр щоденно протягом десяти років виміряв свій пульс і дійшов закономірності: показник пульсу періодично зростав на 4 відсотки. Як правило, це відбувалося у протифазі місяцевого дня народження. Йдеться про день народження за місячним календарем, тобто порядковий номер доби після нового місяця. Свого часу в астрономічній обсерваторії О. Шимку подарували універсальний календар на кшалт таблиці логарифмів, який тепер завжди з ним. Узявши звідти параметри, можна побудувати синосоїду одержання-втрати енергетики і вирахувати свій небезпечний день.

Скажімо проблеми з серцем у В. Лобановського і летальний інсульт сталися знову-таки у протифазі до його місяцевого дня народження. Російський актор Віталій Соломін народився у 6-ту добу, а пішов з життя у 19-ту: третя місячна чверть закономірно несла йому послаблення енергетики. О.Шимко простежив майже стовідсотковий зв’язок інфарктів та інсультів з так званими «ямами» в синосоїді життя. Особливо природний супутник «втручається» у земні процеси, пов’язані з рідиною. Зокрема, кровоносні сосудини, які з часом втрачають еластичність і підвладніші гравітаційним ударам.

Фази Місяця впливають на спеціалізацію. Народжених у першу чверть він наділяє точністю, виваженістю, холодним розрахунком. Ці люди дуже міцно стоять на ногах. У спорті — це «бомбардири», що, завершуючи атаку, з філігранною точністю забивають, віддають пас (футболіст-Андрій Шевченко, тренер-К.Бєсков зі Спартака). Майже вся радянська політична «еліта» на чолі з Брежневим, народжена у першій фазі, не випадково вирізнялася консерватизмом, несприйняттям нового.

Друга чверть дає лідерів з міцною нервовою системою, залізною хваткою. Це — Наполеон, Кеннеді, Сталін, Хрущов, Горбачов, Єльцин, Кучма, (спорт-Марадона,Едуард Стрєльцов).

Повний Місяць (з 13-ї по 18-ту добу) дає ватажків, котрі, залежно від життєвих обставин, можуть стати чи то на добрий, чи то на поганий шлях, але лідируючими позиціями не поступаються. Яскравий представник — Фідель Кастро. У цей період також народилися колишній міністр оборони Олександр Кузьмук,»енергетично світлий» композитор Микола Мозговий.

У третій чверті народжуються незалежні, інтелектуальні люди. Половина чемпіонів світу з шахів народилися у цей період з 18-ї по 23-тю добу. Тямущі, раціональні тренери, але дещо з гонором. Тут Валерій Лобановський, Йожеф Сабо. Колишні «динамівці» Олег Блохін, Володимир Мунтян, Володимир Веремєєв, Віктор Фоменко. Третя фаза «дала» Гітлера, Леніна, Троцького, Білла Клінтона.
Народжеі у четвертій чверті роблять усе повільніше, але один раз і напевне. До фінішу зазвичай дістаються першими. Дуже обережні свого роду сапери-довгожителі. Це брати Клички, спорткоментатор Валентин Щербачов, тенісист Євген Кафельников.

Новий Місяць (з 28-ї по 3-тю добу) наділяє загадковістю. Це люди в собі, потайниві, непередбачувані. У цей період народилися Борис Шарварко, Валерій Пустовойтенко, Григорій Омельченко.

Ідеальні партнери для шлюбу повинні мати протилежні місяцеві дні народження або хоча б народитися у протилежних чвертях (1 ↔ 3 або 2 ↔ 4).

Тут можна позаздрити дуету Вітренко-Марченко (72% сумісності), які «спинним мозком» відчувають одне одного. Чоловік і жінка з однієї чверті ворогуватимуть.
Мої розрахунки математичні на основі показників місячного календаря, в якому 355 діб на рік.
Неземний вплив я вперше виявив під час підготовки до Олімпіади-84, коли мій учень, чемпіон СРСР 1983 року Анатолій Горшков програв відбіркові змагання,- розповідає Олександр Шимко.- З’ясувалося, тоді навантаження та індівідуальні ритми у нас збігалися з ритмами Місяця, а в рік Олімпіади — ні. За рік Місяць «зміщується» вперед на 10-12 діб, тобто все, що ми робили в 1984-му, повторюючи успішний 1983-й, «запізнювалося».

О.Шимко опрацював безліч результатів видатних атлетів усіх спеціалізацій, показаних у різний час, пов’язав їх з місяцевим днем народження і розробив програму, яка визначала, коли спортсмен на вершині своєї форми, а коло — в «ямі». З 1995 року за його рекомендаціями готується до змагань штовхальник ядра Олександр Багач, Чемпіон Європи, світу, бронзовий призер Атланти.

Дивно, але ідеальну пару — чоловіка і дружину — можна підібрати заочно.
Що таке любов? Це флюїди, вібрації — їх можна математично розрахувати, зіставити у відсотках. На рахунку в Олександра є десяток пар, яких він поєднав у гармонійному шлюбі.
За будь-якими емоціями стоїть енергетичний та інформаційний обмін між людьми. Або це взаємообмін з доповненням, злиттям флюїдів, або протистояння, зіткнення, відторгнення на фізичному, словесному (вербальному), психічному рівнях.

«Голос України» 2002, Людмила Опанасенко

Людськи стосунки під ковпаком Космосу

Любов, байдужість, дружба, ворожнеча…За цими поняттями — енергетичний і інформаційний обмін між людьми: чи то злиття флюїдів, чи то відторгнення на фізичному, словесному, психічному рівнях.
Кожна людина несе свою енергетику. Але які ритми породжуютьїї?
Ми відчуваємо на собі, як по-різному встановлюються контакти, а чому так — пояснити не можемо.

..Отже, сумісні партнери народжуються у такі дні, коли енергоінформаційні ритми, отримані від космічних тіл у день народження кожного, збігаються. Скажімо, вашою другою половинкою зазвичай буде народжений(а) у день, протилежний вашому місяцевому дню народження. або хоча б у протилежних чвертях (1—3 або 2—4).
….Суміність-нинішній Президент США Буш та дружина Лора(82%), Лідія Федосєєва і Василь Шукшин (74%), Горбачови (85,7%), Рейгани (67,5%).
А от між двома однієї статі, які народилися у протилежні чверті, конфлікти неминучі. Приміром Сталін і Троцький, Сталін і Жуков, Ленін і Горький, Чорновіл і Удовенко, Грач і Мороз чи Кінах,чи Потебенько, а також Кучма і Головатий чи Григорій Омельченко.
Чоловік і жінка з однієї чверті теж ворогуватимуть, як Вітренко і Мовчан (39), Пугачова і Кіркоров (34), Меньшов і Алентова (24). «Космічна» сім’я Ніколаєв і Терешкова, яких поєднав Хрущов, мають 37 відсотків сумісності….

..Багаторічні дослідження і комп’ютерна обробка майже 100 тисяч дат народжень знаменитостей і їх стосунків з іншими дали можливість О.Шимку розробити власний метод розрахунку рівня комфортності взаємовідносин. Те ідеальне, недосяжне, до якого треба завжди прагнути, він образно порівнює з класною їздою в шикарному автомобілі під супровід чудової музики, хорошою дорогою на великій швидкості, в компанії приємних людей. Дуже добре, коли всі складники комфортності перебувають на одному рівні.
В Олександра Шимка їх сім: життєві цінності (заради чого людина прийшла в цей світ), бачення проблеми (що, найважливіше на цьому етапі), стратегія, тактика і засоби досягнення мети. Звісно, біологічні ритми.
А саме: довжина та частота хвилі, на якій розмовляє або приймає інформацію людина, себто здатність уловити думку того, чи іншого співрозмовника і сприйняти його манеру мовлення, тон, голос, інтонації. Звісно, що ближче рівень сумісності до 100 відсотків, то краще. Що менше перепадів за рівнями, то плавніша поїздка дорогою життя. У парах, де є злети і падіння (О.Шимко їх відображає у графіку), — це не життя.
Для щастя, успішної роботи дуже важливо знайти партнерів зі співзвучними одне одному ритмами. Слава Богу, багатьом із нас на допомогу приходить інтуїція.

 

Фазы Луны влияют на успешность хирургических операций

Не все в хирургии зависит от умения и профессионализма врачей – во многом успех операции зависит от того – в какой фазе находится Луна в день операции.
О том, что естественный спутник Земли оказывает влияние на процессы, происходящие на нашей планете известно давно. Исследуют специалисты и зависимость ритмов организма от смен лунных фаз, уделяя первостепенное значение психическому здоровью людей. Однако, согласно данным нового исследования, проведенного в одной из больниц Род-Айленда, успех хирургических операций и последующая реабилитация пациентов также связаны с фазами Луны.

Было определено, что наиболее успешными являются кардиологические операции, выполняемые в период убывающей Луны. Положительно на выздоровление пациентов влияет также полная Луна.
А вот в новолуние и «растущую» фазу делать сложные хирургические операции исследователи не рекомендуют, оговариваясь при этом, что вмешательства не относящиеся к категории повышенной сложности можно выполнять и в этот «неблагоприятный» период.

Безусловно, если операция не терпит отлагательств, ждать «нужную» фазу Луны не следует, однако, если есть возможность подождать, нелишним будет учесть и этот факт.

Луна и ее влияние на отношения между людьми. Найди свою «половинку».: 1 комментарий

 1. Творчески и красочно о свете Луны:

  Жил-был маленький золотистый лунный лучик.

  Он был совсем тонкий, с трудом пробивался сквозь густые тучи.

  В сумрачном лесу он часто терялся среди веток, и не мог попасть в комнату через окно, если шторы были задернуты. Он мечтал стать таким, как старшие братья — сильные и яркие солнечные лучи, что бы приносить всем тепло, жизнь и радость.

  Лучик печалился: «Неужели я всегда буду таким слабым? Что я смогу сделать хорошего?»
  Но однажды красивая серебряная звездочка сказала ему: «Мы с тобой — особенные. Мы умеем светить ночью и дарить миру волшебство. Просто гори от всего сердца и ничего не бойся!»

  И лунный лучик побежал по темной воде реки и нарисовал сверкающую дорожку. Все птицы, рыбы и даже деревья на берегах залюбовались ею.

  Потом лучик пробрался в открытую форточку одного дома и ласково погладил по щеке малыша, который увидел сказочный сон.

  Лучик заиграл на лесной листве и помог заблудившемуся оленёнку найти свою маму.

  А к утру он, усталый и счастливый, возвратился домой — в лунный диск. И спрятался там до заката, до следующих подвигов!

  ———————

  Справочно:

  Плохие лунные программы по расчёту, просто календари. Зарубежный автор, 30 дней срок бесплатный.

  MoonPhaseCalculatorSetup.exe
  DesktopLunarCalendarSetup.exe

  WebVideoCap.exe — видеозахват плохой

  Смотреть:

  жизненные ценности 92,00
  видение проблемы 78,55
  стратегия достижения цели 35,50
  средства и тактика дост. цели 58,00
  длина волны общения 65,15
  резонанс волны общения 2,95
  эффективность информац. канала 34,05
  синхронизац. активн. нервн.процес. 7,06
  средний уровень совместимости 46,66

Обсуждение закрыто.