Почему всё плохо в Украине. Ответ и причина


Смотрим видео, где названа основная причина такого положения дел в Украине.

Видео имеет ограничение по возрасту.

Сколько миллиардов долларов потеряла Украина, когда отдала ядерное оружие. Деньги так и не заплатили.
Топливо с ракет мы теперь утилизируем за свой счёт.
Куда пропали ядерные ракеты малой дальности.

В мире, как и в жизни — уважают сильных или очень умных.

Запомни простую Истину:

Голосовать нужно не по ТВ-рейтингам, а по своей совести.
Тогда жизнь лучше будет ))

Бывшие чиновники и депутаты больше не могут быть на службе у Народа.
Если ты этого не поймешь, то этим сократишь себе жизнь, как и многим другим, которые живут с тобой в одном государстве.

————-

Законы истории не обманешь

Від професора П.Масляка:
Навіть у підручниках з історії і політологїї для ВНЗ пишуть — в Україні за роки Незалежності відбулося три Революції: 1991, 2004 і 2014 років. Це неправда.

Ми просто не розуміємо різниці між 1) масовими протестами громадян; 2) бунтом; 3) революцією. У нас всі три рази були масові протести громадян.

У нас навіть не було жодного бунту на кшталт нинішнього французького, коли громлять крамниці, палять машини і будинки багатіїв. Революція відрізняється від усіх попередніх подій тим, що змінюється державна система і знищують фізично її провідників, а їхнє майно конфіскується.

Нічого подібного у нас не було. Наприклад, Велика французька революція наприкінці ХУІІІ ст. Був знищений феодальний лад і аристократія і створений буржуазний лад. При цьому спалили всі палаци і замки баронів, графів і герцогів і хто не встиг втекти до Канади відрубали голови.
Після цього над усіма наступними правителями Франції висів Дамоклів меч Революції. Тому відступив де Голль, тому поступився Макрон. У нас Дамоклового меча немає. Якби відрубали голову Порошенку і Гройсману і всім олігархам, тоді б на сотні років в Україні влада почала прислухатися ло думки суспільства.

Друге. Люди все більше говорять: Янукович грабував багатих, а Порошенко грабує бідних, але народ чомусь не повстає. Чому так?

Справа в тому, що в таких твердженнях лише половина правди. Янукович не тільки грабував багатих, але й руйнував українську державу. А народ в будь-якій державі інтуїтивно розуміє чи відчуває, що без власної держави його фізично знищать.
Недаремно московити відверто говорять про те, що захопивши Україну вони винищать українців до ноги. Тому народ і повстав. Але на трибуні на Майдані, тобто над народом, опинилися пограбовані Януковичем олігархи. Таким чином, прийшовши до влади вони цілком природно систему не змінили.

Нині у нас таж олігархічно-кланова система, яка була за часів СРСР. Тоді корумповані партійні і комсомольські діячі теж збирали данину на своїх територіях, щось залишали собі, а щось відправляли вище. Тепер при владі уже не партійні, а комсомольські діячі. І система таж.

Народ буде терпіти до тих пір, коли не усвідомить, що дії нинішньої влади теж руйнують українську державність через корупцію, переслідування патріотів, зрощування влади з колаборантами і ворогами України. І тоді настане не бунт і масові протести громадян, а справжня Революція.
Вона може бути кривавою і руйнівною знизу, або у вигляді реформ і знищення корупціонерів і колаборантів згори.
Але не з цією владою…